Korduma kippuvad küsimused

Kui palju maksab kaugvastuvõtt?

Vastuvõtu hinnaks on 45 eurot.

Mida kujutab endast kaugvastuvõtt?

Kaugvastuvõtu raames saadetakse küsimustik e-posti aadressile. Peale küsimustiku täitmist ja probleemsest nahast fotode saatmist tutvub arst saadetud andmetega ning vastavalt Sinu valikule toimub kontakt arstiga kas telefonikõne vormis või veebipõhise vestlusena patsient.ee veebilehel. Koos valitakse sobiv ravi ning meili teel edastab arst nahahooldusjuhised.

Kas mul on vaja toimivat ID kaarti või mobiil ID-d?

Valides kaugvastuvõtu vormiks veebivestluse, on vajalik patsient.ee keskkonda sisselogimiseks ID kaardi või mobiil-ID olemasolu, et arsti ja patsiendi turvalisus ja isikustamine oleksid tagatud.

Kas minu andmed on kaitstud?

Kõik patsiendi poolt täidetavad ankeedid, meile saadetud fotod ja vastuvõtul edastatud andmed hoiustatakse turvaliselt eKliiniku failivaramus, mis järgib EU andmekaitseseadusi ning on kasutusel ka mitmetes teistes Eesti erakliinikutes.

Kas kaugvastuvõtul määratakse kõiki ravimeid?

Kaugvastuvõtul määratakse kõiki põhilisi akne raviks saadaolevaid ravimeid. Raske akne (tsüstiline akne) raviks mõeldud isotretinoiin vajab aga arsti juures jälgimist ja lisa-analüüse ning seda kaugvastuvõtul ei määrata.

Kas Aknekliinikust saab abi ka teiste nahahaiguste korral?

Aknekliinik tegeleb hetkel akne, rosaatsea ja malassezia follikuliidi esmase diagnostika ja raviga. Diagnostiliste piirangute tõttu suuname teiste nahahaigustega patsiendid dermatoloogi kontaktvastuvõtule.

Kas saab tulla ka kohapeale arsti vastuvõtule?

Aknekliinik on käesoleval hetkel vaid virtuaalkliiniku teenuseid pakkuv terviseasutus ning kahjuks kontaktvastuvõtule meie juurde ei pääse.

Shopping Cart